7 blogów, które powinnaś poznać aby zadbać o swoją kondycję, spokój psychiczny oraz rozwój osobisty :)

Zastanawiasz się czyje blogi czytać aby zainspirować się w temacie poprawy formy, zadbania o życie duchowe lub znalezienia motywacji w kwestii rozwoju osobistego?

W sieci jest wielu świetnych blogerów, poniżej przedstawiam Ci moje zestawienie najciekawszych blogów. Wszystkie mocno wpłynęły na moje życie w różnych sferach. Jestem pewna, że ich autorzy mogą zainspirować również Ciebie 🙂

Sportsmama czyli Aleksandra Pierończyk, trenerka i fizjoterapeutka zachęcająca mamy i nie tylko do podjęcia aktywności fizycznej. Na jej blogu https://sklep.trenujezpieronem.pl/ można znaleźć nie tylko świetne treningi, a także całe plany treningowe jak i również pomysły na zdrowe i zrównoważone posiłki. Odkryłam Sportsmamę 6 lat temu, kilka miesięcy po urodzeniu starszej córki. W czasie kiedy ciężko było się wyrwać na trening zorganizowany to właśnie Sportsmama okazała się moim wybawieniem i motywatorem do ruszenia się z kanapy. Na YouTube można znaleźć mnóstwo jej świetnych treningów, tych dłuższych jak i krótszych w stylu tabaty. Polecam z całego serca 🙂

Małgorzata Mostowska – instruktorka jogi, coach, promotorka zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia, autorka bloga https://purestyle.pl/ Na jej blogu można znaleźć wiele inspirujących artykułów z zakresu jogi, medytacji i stylu życia. Na YouTube z kolei jest mnóstwo świetnie poprowadzonych sesji jogi oraz sesji medytacyjnych. Odkryłam Gosię kilka miesięcy temu i wciąż jestem pod jej urokiem. Uwielbiam medytować pod przewodnictwem jej pełnego spokoju i miłości głosu.

Portal Yogi – kolejny świetny blog z zakresu jogi i medytacji – https://www.portalyogi.pl/ Można tam znaleźć wielu świetnych nauczycieli z różnych  stylów i rodzajów jogi, a to sprawia że możesz wybrać swojego ulubionego nauczyciela i ćwiczyć z nim bez wychodzenia z domu 🙂 Osobiście bardzo podobają mi się również sesje medytacyjne i różnego rodzaju wyzwania – np. aktualne walentynkowe „pokochaj siebie”.

Kamila Rowińska – autorka bloga Kobieta Niezależna https://rowinskabusinesscoaching.com/category/blog/, coach, autorka książek poświęconych rozwojowi osobistemu. Na twórczość Kamili natrafiłam prawie rok temu, w momencie w którym poczułam, że muszę popracować nad swoją asertywnością. Potem zapisałam się na kurs online i przeczytałam jej kolejne książki. Uważam, że Kamila wykonuje świetną pracę motywując kobiety do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie i zawalczeniu o sukces.

Ola Budzyńska znana jako Pani Swojego Czasu, autorka bloga https://www.paniswojegoczasu.pl/blog/, autorka kursoksiążek, e-booków i kursów onilne. Na swoim blogu uczy zarządzania własnym czasem, produktywnością oraz motywuje do realizacji celów. Obserwuję ją od jakiegoś czasu i uważam, że umiejętność organizacji własnego czasu naprawdę jest bezcenna.

Kamil Nowak czyli Blog Ojciec, moim zdaniem autor najlepszego bloga poświęconemu rodzicielstwu: https://www.blogojciec.pl/ . Kamila obserwuję odkąd zostałam mamą i wiele z jego cennych nauk stosuję w wychowaniu moich dziewczynek. Uważam, że każdy rodzic powinien czytać jego bloga i czerpać wiedzę wielkimi garściami, dla zdrowia psychicznego swojego i swoich dzieci.

Anna Dydzik autorka bloga Nieperfekcyjna Mama https://nieperfekcyjnamama.pl/blog/. Kolejna świetna blogerka parentingowa, którą każda mama powinna znać. Ania odczarowuje mit perfekcyjnego macierzyństwa i jednocześnie pokazuje swoje zdrowe podejście do wychowania dzieci, tak aby jako dorosłe osoby miały wysokie poczucie własnej wartości oraz były pewne siebie. Obserwuję jej bloga od kilku lat i z radością czytam każdy kolejny artykuł. 

Jestem bardzo ciekawa czy znasz powyższe blogi i jesteś ich fanką tak jak ja. Będzie mi bardzo miło jeżeli napiszesz mi jakie blogi Ty obserwujesz i uważasz za warte polecenia 🙂